سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

در این مقاله، برخی از بهترین دوره های آنلاین برای یادگیری کدنویسی را به اشتراک می گذارم. من مسیرهای ویژه ای را انتخاب کرده ام آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان که هم جالب هستند و هم برای شروع نیاز به تجربه برنامه نویسی ندارند و حوزه های مختلف مورد علاقه را پوشش می دهند، مانند توسعه وب، توسعه iOS و توسعه بازی.

7 دوره آنلاین برنامه نویسی برتر برای یادگیری برنامه نویسی برای مبتدیان

برای یادگیری کدنویسی، اولین قدم انتخاب یک زبان برنامه نویسی است و این کار آسانی نیست. زبان های برنامه نویسی محبوب بسیاری مانند جاوا، سی پلاس پلاس، سی شارپ، پایتون، سوئیفت، جاوا اسکریپت و پی اچ پی وجود دارد که توسط میلیون ها برنامه نویس استفاده می شود.

 

من شخصاً توسعه بازی را بهترین راه برای یادگیری کدنویسی یافته‌ام و به همین دلیل است که بیش از یک دوره را انتخاب کرده‌ام که کدنویسی و برنامه‌نویسی با استفاده از بازی‌ها را آموزش می‌دهد. این یک استراتژی اثبات شده است و حتی وب سایت های بزرگی مانند Code.org با توسعه بازی هایی مانند Minecraft به بچه ها یاد آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان می دهند که چگونه برنامه نویسی کنند.

 

برای کسانی که بازی‌ها را دوست ندارند، دوره‌هایی را در زمینه توسعه وب و توسعه اپلیکیشن، دو زمینه پرهیاهو دیگر برای برنامه‌نویسان و افراد آزاد در نظر گرفته‌ام.

اگرچه برای مبتدیان، من چهار گزینه دارم، پایتون، جاوا، سی شارپ، و جاوا اسکریپت، می‌توانید سعی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. از آنجایی که من یک توسعه دهنده جاوا هستم، کمی نسبت به جاوا تعصب دارم، اما پایتون نیز یک زبان برنامه نویسی عالی است و به همان اندازه یادگیری آن آسان است.

1. کامل کردن بوت کمپ پایتون: در پایتون 3 از صفر به قهرمان بروید

محبوبیت پایتون در چند سال اخیر افزایش یافته است و به زبان برنامه نویسی شماره 1 برای همه افرادی تبدیل شده است که می خواهند کد یاد بگیرند، می خواهند دانشمند داده شوند، توسعه وب را یاد بگیرند یا به سادگی می خواهند کارهای خسته کننده را خودکار کنند. وظیفه.

 

شکی نیست که چرا پایتون زبان برنامه نویسی شماره 1 است، یادگیری آن آسان است و ایرانیان سایبر تقریباً می توانید هر کاری را با استفاده از این زبان برنامه نویسی انجام دهید. برخی از بهترین مجموعه‌های API و کتابخانه‌ها را برای انجام حتی بیشتر کارهای دشوار تنها در چند خط دارد.

اگر می خواهید کدنویسی با استفاده از آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان پایتون را یاد بگیرید، این احتمالاً بهترین دوره ای است که می توانید به آن بپیوندید. این برنامه پایتون را به سبک بوت کمپ به شما آموزش می دهد که روشی عالی برای یادگیری کدنویسی است.

مربی -

خوزه مارسیال پورتیلا

و، این لینک برای پیوستن به این دوره است - کامل بوت کمپ پایتون: آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان در پایتون 3 از صفر به قهرمان بروید

 

صحبت در مورد اثبات اجتماعی این دوره به طور متوسط ??4.5 امتیاز از نزدیک به 500000 دانش آموز دریافت کرده است، که به سادگی غیر قابل باور است، btw، اگر به گزینه دیگری نیاز دارید، می توانید نگاهی به دوره یک ماهه پایتون نیز بیندازید، دوره دیگری به سبک بوت کمپ که در یک ماه به شما پایتون یاد می دهد. همچنین گواهی تکمیل آموزش برنامه نویسی را ارائه می دهد که می توانید آن را در نمایه LinkedIn خود به نمایش بگذارید.

یک ماه: آموزش کدنویسی | دوره های آنلاین کدنویسی

"کدام زبان را انتخاب کنم؟ Codecademy در مقابل Bootcamps 15000 دلاری؟ چگونه شروع کنم؟" آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ما همه شما را شنیده ایم…