سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

 

امیدواریم این لیست از پرتقاضاترین زبان های برنامه نویسی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع برای سال 2021 به شما در شروع سفر کمک کند!زبان های برنامه نویسی و برنامه نویسی کامپیوتر زندگی را برای ما ساده تر کرده اند. خواه ماشین، بانک، لوازم خانگی یا بیمارستان، هر جنبه ای از زندگی ما به کدها بستگی دارد. جای تعجب نیست، کدنویسی یکی از مهارت های اصلی مورد نیاز اکثر مشاغل با درآمد خوب امروزی است. مهارت های کدنویسی به ویژه در بخش های IT، تجزیه و تحلیل داده ها، تحقیق، طراحی وب و بخش های مهندسی دارای ارزش هستند.

 

بنابراین، کدام زبان های برنامه نویسی در سال 2020 و پس از آن همچنان مورد تقاضا خواهند بود؟ چند زبان باید بدانید تا شغل رویایی خود را دنبال کنید؟ ما سعی خواهیم کرد در این پست به این سوالات پیچیده پاسخ دهیم.

 

فهرست رو به رشد زبان‌های برنامه‌نویسی و پروتکل‌ها می‌تواند انتخاب هر زبانی را که مناسب‌ترین زبان برای شغل یا پروژه‌شان است را برای برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان سخت کند. در حالت ایده آل، هر برنامه نویسی باید از زبانی نزدیک به سیستم (C، Go، یا C++)، زبانی شی گرا (جاوا یا پایتون)، یک زبان برنامه نویسی کاربردی (اسکالا) و یک زبان برنامه نویسی قدرتمند اطلاعات داشته باشد. پایتون و جاوا اسکریپت).

 

این که آیا قصد پیوستن به یک شرکت Fortune 500 را دارید یا می خواهید بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع شغلی را در برنامه نویسی کار از خانه دنبال کنید، مهم است که بدانید چه چیزی در این صنعت داغ است. در اینجا چند زبان برنامه نویسی برای برنامه نویسانی که می خواهند در سال 2020 آن را بزرگ کنند، توصیه می کنیم.

 

به دنبال شغل گشتن؟ برای هشدارهای مربوط به آخرین فرصت‌های فناوری از هیئت مشاغل ما ثبت نام کنید

 

1. پایتون

پایتون همچنان یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی است که هر توسعه دهنده ای ایرانیان سایبر باید بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع امسال یاد بگیرد. این زبان به راحتی قابل یادگیری است و کدی تمیز و ساختار یافته ارائه می دهد که آن را به اندازه کافی برای ساخت یک برنامه وب مناسب قدرتمند می کند.

 

پایتون را می توان برای برنامه های کاربردی وب و دسکتاپ، برنامه های دسکتاپ مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی، یادگیری ماشین، علوم داده بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع و سرورهای شبکه استفاده کرد. این زبان برنامه نویسی از پشتیبانی گسترده جامعه برخوردار است و چندین کتابخانه منبع باز، فریمورک ها و ماژول ها را ارائه می دهد که توسعه برنامه را به یک راه حل تبدیل می کند.

 

به عنوان مثال، پایتون Django و Flask، کتابخانه های محبوب برای توسعه وب و TensorFlow، Keras و SciPy را برای برنامه های علم داده ارائه می دهد.

 

اگرچه پایتون مدتی است که وجود داشته است،بهترین زبان برنامه نویسی اما یادگیری این زبان در سال 2020 منطقی است بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع زیرا می تواند به شما کمک کند تا به سرعت یک شغل یا یک پروژه مستقل پیدا کنید و در نتیجه رشد شغلی شما را تسریع می کند.