بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

 

کاتلین یک زبان برنامه نویسی همه منظوره با استنتاج نوع است. این به گونه ای طراحی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع شده است که کاملاً با جاوا سازگار باشد. علاوه بر این، از زمانی که اندروید آن را به عنوان زبان اول خود معرفی کرد، Kotlin ویژگی هایی را ارائه می دهد که توسعه دهندگان درخواست می کنند. بدون زحمت ویژگی های برنامه نویسی شی گرا و کاربردی را در خود ترکیب می کند.

 

کاتلین

 

(تصویر: منبع)

 

تعامل بی دردسر بین جاوا و کاتلین توسعه اندروید را سریعتر و لذت بخش تر می کند. از آنجایی که Kotlin به مشکلات اصلی ظاهر شده در جاوا می پردازد، چندین برنامه جاوا در Kotlin بازنویسی می شوند. به عنوان مثال، برندهایی مانند Coursera و Pinterest به دلیل پشتیبانی قوی از ابزار، قبلاً به Kotlin نقل مکان کرده اند.

 

از آنجایی که اکثر مشاغل به کوتلین می روند، گوگل مجبور است این زبان را بیشتر از بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع جاوا تبلیغ کند. از این رو، کاتلین آینده ای قوی در اکوسیستم توسعه اپلیکیشن اندروید دارد.

 

Kotlin یک زبان آسان برای یادگیری، منبع باز و سریع برای توسعه برنامه اندروید است که هرگونه موانع مربوط به پذیرش را از بین می برد. می توانید از آن برای توسعه اندروید، توسعه وب، توسعه دسکتاپ و توسعه سمت سرور استفاده کنید. بنابراین، این یک زبان ضروری برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه اندروید در سال 2020 است.

 

3. جاوا

جاوا امسال تولد 24 سالگی خود را جشن ایرانیان سایبر می گیرد و یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای توسعه برنامه های کاربردی سمت سرور بوده است. جاوا یک انتخاب عملی برای توسعه برنامه های اندروید است زیرا می توان از آن برای ایجاد برنامه ها و پلتفرم های بسیار کاربردی استفاده کرد.

 

این زبان برنامه نویسی شی گرا به زیرساخت سخت افزاری خاصی نیاز ندارد، به راحتی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع قابل مدیریت است و از سطح امنیتی خوبی برخوردار است. علاوه بر این، یادگیری جاوا در مقایسه با زبان هایی مانند C و C++ آسان تر است. جای تعجب نیست که تقریبا 90 درصد از شرکت های Fortune 500 برای برنامه های کاربردی دسکتاپ و پروژه های توسعه باطن خود به جاوا متکی هستند.

 

جاوا

 

 

 

(اعتبار تصویر: منبع)

 

جاوا علیرغم قدمت صنعت خود، به طرز باورنکردنی پایدار است و به این زودی ها به سمت بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع بازنشستگی نمی رود. این امر جاوا را به یکی از مطلوب ترین زبان ها در بین برنامه نویسان در سال 2020 تبدیل می کند.

 

4. JavaScript/NodeJS

جاوا اسکریپت (همچنین با نام NodeJS شناخته می شود) یک زبان محبوب در میان توسعه دهندگانی است که باید روی برنامه نویسی سمت سرور و سمت بهترین زبان برنامه نویسی سرویس گیرنده کار کنند. این برنامه با چندین زبان برنامه نویسی دیگر سازگار است و به شما امکان می دهد انیمیشن بسازید، دکمه ها را تنظیم کنید و چند بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع رسانه ای را مدیریت کنید.