سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برنامه نویسی کودکان

ما سعی می کنیم "تصویر بزرگ" برنامه نویسی را پوشش برنامه نویسی کودکان دهیم تا شما از آنچه باید انتظار یادگیری داشته باشید، "جدول مطالب" را دریافت کنید. اگر اولین باری که آن را می شنوید، همه چیز کاملا منطقی نیست، نگران نباشید. این بخش بسیار گسترده است.

متغیرها و عباراتنحوه استفاده یک برنامه از حافظه دستگاه برای ذخیره، بازیابی و پردازش اطلاعات را در این بخش توضیح خواهیم داد.

کد مشروطما از کد ترتیبی در این بخش که به سادگی یک خط کد را پس از دیگری اجرا می کند به کد شرطی که در آن برخی از مراحل نادیده گرفته می شوند، حرکت می کنیم. این یک ایده بسیار اساسی است - اما این است که چگونه "انتخاب ها" توسط نرم افزار کامپیوتر انجام می شود.

کارکرد

ما قصد داریم در مورد اینکه چه توابعی هستند و چگونه برنامه نویسی کودکان می توانیم از آنها استفاده کنیم، یاد می گیریم. توابع راهی ضروری برای درک کدهایمان خواهند بود، زیرا به سمت برنامه‌های پیچیده‌تر حرکت می‌کنیم.حلقه ها و تکرار

چهار الگوی اصلی برنامه نویسی ما با حلقه ها و تکرار تکمیل می شوند. حلقه ها روشی هستند که ما بارها و بارها پایتون را برای انجام کاری می گوییم. حلقه ها روشی هستند که در آن برنامه هایی ایجاد می کنیم که تا زمانی که مشکل حل نشود با مشکل باقی می مانند.برای تضمین آینده فرزندان خود، بسیاری از والدین در جستجوی این هستند که در مورد آموزش کجا سرمایه گذاری کنند.

امروزه روند رو به رشدی وجود دارد که در آن والدین فرزندان خود را برای آشنایی با زبان های برنامه نویسی تفسیر شده، زبان های برنامه نویسی کامپایل شده، زبان های برنامه نویسی شی گرا، زبان های برنامه نویسی بصری یا زبان های برنامه نویسی رویه ای ثبت نام می کنند. به عبارت دیگر، آنها به فرزندان خود اجازه می دهند زبان برنامه نویسی کامپیوتر را یاد بگیرند، زیرا معتقدند این امر فرزندانشان را به آینده ای روشن سوق می دهد.

ثبت نام فرزندان خود برای درک زبان های برنامه نویسی مختلف برنامه نویسی کودکان مزایای متعددی دارد. در این مقاله، ما به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی می‌پردازیم که بچه‌های شما می‌توانند با آن‌ها آشنا شوند.

بهترین زبان های برنامه نویسی برای آموزش به کودکان شما چیست؟زبان های برنامه نویسی کودکان: سوالات متداولکدام زبان برنامه نویسی برای بچه ها راحت ترین است؟آیا یک کودک می تواند C++ را یاد بگیرد؟آیا یک کودک 7 ساله می تواند کدنویسی را یاد بگیرد؟بهترین زبان های برنامه نویسی برای آموزش به کودکان شما چیست؟

در عصر امروز، که جهان همیشه به تکنولوژی وابسته شده است، برنامه نویسی کامپیوتری دیگر فقط برای کسانی که علاقه مند به یادگیری آن هستند نیست.یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر و مفاهیم مختلف در علوم کامپیوتر به عنوان سرمایه گذاری برای آینده کودک تلقی می شود. آموزش زبان های برنامه نویسی به بچه ها باعث پیشرفت آنها در حرفه شان می شود و درس های عملی زندگی را به آنها می آموزد.

بنابراین، بیایید شروع برنامه نویسی کودکان کنیم.1. خراش

اساساً برای کودکان بین 8 تا 16 سال ایجاد شده است. Scratch یک زبان برنامه نویسی رایگان است که رابط کاربری بسیار بصری و بصری ارائه می دهد.

Scratch آنچه را که برای ایجاد هنر، انیمیشن، بازی، داستان های تعاملی و غیره نیاز دارند، در اختیار جوانان قرار می دهد و این زبان برنامه نویسی را به نقطه شروع عالی برای آموزش کدنویسی به جوانان تبدیل می کند.

این یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان است زیرا آزادی بیانی دارد که می تواند برای کودک فراهم کند. برنامه نویسی کودکان از آنجایی که زبان های برنامه نویسی مانند Scratch به بچه ها اجازه می دهد تا روی فرآیند یادگیری تمرکز کنند، مشکلات کدنویسی مبتنی بر متن را برطرف برنامه نویسی کودکان می کند و به آنها اجازه می دهد هر چیزی از انیمیشن گرفته تا داستان های تعاملی را توسعه دهند.

یک جلسه مزه دار رایگان رزرو کنید

2. بلوکی