سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کسب و کار آنلاین برای نوجوانان1

والدین باید برای استفاده نوجوان خود  کسب و کار آنلاین برای نوجوانان از برنامه موافقت کنند ، علاوه بر این از طریق ایمیل هر کنسلی که نوجوان آنها قبول می کند به آنها اطلاع داده می شود.

 

پرداخت مستقیماً به حساب بانکی یا با استفاده از Venmo انجام می شود و نوجوان شما بین 10 تا 12.50 دلار در ساعت درآمد دارد!

 

برنامه ها: برنامه iPhone ، برنامه Google Play

9. Care.com

شرایط سنی: 14 سال به بالا

 

نوجوانان می توانند از این برنامه برای پیدا کردن مراسم کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  بعدی نگهداری از کودک خود استفاده کنند. فقط بدانید که اگر آنها زیر 18 سال (اما حداقل 14) هستند ، پس شما والدین باید برای یک حساب و همچنین نوجوان خود ثبت نام کنید. والدین همه ارتباطاتی را که نوجوان آنها انجام می دهد دریافت می کنند ، بنابراین شما می توانید هر گونه تعامل را زیر نظر داشته باشید.

 

برنامه ها: برنامه iPhone ، برنامه Google Play

10. برنامه Upwork

شرایط سنی: 18 سال به بالا

 

آیا نوجوان شما خدماتی برای ارائه iranian cyber به دیگران مانند کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  نوشتن مقاله ، انجام تحقیقات ، طراحی گرافیک و غیره دارد؟

 

آنها می توانند برنامه Upwork را بارگیری کرده ، نمایه ایجاد کرده و درخواست مشاغل را شروع کنند.

 

برنامه ها: برنامه iPhone ، برنامه Google Play

 

 

 

11. برنامه Fiverr

شرایط سنی: 13 سال به بالا

 

شما با حدود 5 دلار چه نوع خدماتی را می توانید کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  به دیگران ارائه دهید؟ برنامه Fiverr را بارگیری کرده و با آن بازی کنید - به دنبال آنچه دیگران ارائه می دهند باشید.

 

آیا آنها می توانند هر نوع طراحی گرافیکی را انجام دهند؟ ارائه پاورپوینت؟ حتی یک قسمت کامل در مورد "بازی" وجود دارد ، جایی که کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  مردم نحوه صعود به سطوح بالاتر در بازی های ویدئویی را آموزش می دهند!