سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

برای مبتدیان عالی است، RoboFun طراحی بازی و رباتیک لگو را برای جوانترین آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برنامه نویسان مشتاق آموزش می دهد، حتی برنامه های PreK را ارائه می دهد. کلوپ‌های بعد از مدرسه، کارگاه‌های آخر هفته و کمپ‌های تابستانی همگی و همچنین دروس مجازی در دسترس هستند.

 

موارد مرتبط: بازی، کلاس‌ها، کمپ‌ها و موارد دیگر را در تقویم مامی پاپینز بیابید و رزرو کنید

 

 

راه اندازی ریاضی + علوم، برنامه نویسی را به سطح بعدی ببرید. عکس با اجازه راه اندازی ریاضی + علوم

 

راه‌اندازی مراکز ریاضی + علوم – Upper West Side

خیابان 81 غربی 173 در خیابان آمستردام

دانش‌آموزان کلاس K-8 می‌توانند برنامه‌نویسی کامپیوتر را با Scratch Jr.، Scratch، Python و App Inventor یاد بگیرند. اردوهای تابستانی کدگذاری در دو مکان UWS و در Tribeca در دسترس هستند، که همچنین اردوهای تعطیلات را در طول سال تحصیلی ارائه می دهند. همه پرسنل 100% مواقع کاملاً واکسینه شده و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ماسک زده اند. دانش آموزان بدون توجه به وضعیت واکسن ملزم به پوشیدن ماسک هستند.

 

کد Ninjas Astoria – Astoria

3135 خیابان 31

کودکان 5 تا 14 ساله می توانند در کلاس های Code Ninjas شرکت کنند. برنامه ها شامل برنامه هایی در Minecraft، Roblox، Scratch، Codespark، Javascript و غیره هستند. اردوهای تابستانی و گزینه های کدنویسی بعد از مدرسه نیز در دسترس هستند و همه برنامه ها در اینجا بر ایجاد مهارت های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان دنیای واقعی مانند حل مسئله و تفکر انتقادی تمرکز دارند.

 

کلاس های برنامه نویسی مجازی در نیویورک برای کودکان

آکادمی رسانه های دیجیتال

سن 8 سال به بالا

کمپ های مجازی DMA برنامه نویسی، Minecraft، رباتیک، اپلیکیشن و طراحی بازی را برای سنین 8 ایرانیان سایبر سال به بالا ارائه می دهند. برای سنین 13 تا 18 سال، برنامه بعد از مدرسه، نوجوانان را در هوش مصنوعی، تولید موسیقی یا انیمیشن دو بعدی غرق می کند.

 

بازی-U

سن 6 سال به بالا

Game-U یک برنامه آنلاین و بعد از مدرسه است که به بچه ها می آموزد چگونه بازی های ویدیویی و روبات های خود را طراحی و بسازند. بچه ها تمام جنبه های توسعه، از جمله طراحی سطح، انیمیشن، کدنویسی، چاپ سه بعدی، روباتیک و موارد دیگر را یاد می گیرند.

 

کمپ های فناوری آی دی

سن 7 سال به بالا

iD Tech برنامه هایی در زمینه توسعه اپلیکیشن، توسعه بازی، مهندسی رباتیک و غیره ارائه می دهد. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برنامه نویسی سال تحصیلی همگی مجازی است و شامل Roblox، Python، Java، Scratch، Minecraft و غیره می شود.

 

Tech Kids نامحدود

سن 7 سال به بالا

این برنامه فناوری برای دانش آموزان با نیازهای ویژه طراحی شده است و برای کمک به دانش آموزان در درک فناوری دنیای واقعی و آماده شدن برای بازار کار طراحی شده است. دانش‌آموزان 7 تا 19 ساله کدنویسی را علاوه بر انواع اصول علوم کامپیوتر از طریق یک برنامه درسی مبتنی بر پروژه آموزش می‌دهند.

 

گیتس جوان

سن 4 سال به بالا اردوها و کلاس های برنامه نویسی یانگ گیتس به ویژه در آماده کردن کودکان پیش دبستانی برای کدنویسی خوب است. می توانید برای Scratch Junior، Unity-Csharp coding، JavaScript، Fast Math و غیره ثبت نام کنید.

 

کدکلیک کنید

سن 8-18

کلاس های کد نویسی آنلاین کدکلیک برای بهترین زبان برنامه نویسی گروه های کوچک ارائه می شود و به آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان صورت هفتگی برای یک ترم 16 هفته ای برگزار می شود. بسته به سن و علاقه فرزندتان، از بین طراحی های اسکرچ، پایتون یا وب سایت انتخاب کنید. حتی می توانید گروه کوچک خود را تشکیل دهید و برای یک کلاس سفارشی ثبت نام کنید.