سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

امتیاز: کتابخانه عمومی محلی خود را فراموش نکنید. بسیاری از شعب کلاس‌های کدنویسی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان رایگان برای بچه‌ها ارائه می‌دهند— NYPL محلی ما جایی است که پسرم برای اولین بار در معرض برنامه‌نویسی قرار گرفت. پس حتماً تقویم کتابخانه خود را بررسی کنید. EPAM دوره رایگان خودآموزی «Chatbot on Python» را راه‌اندازی می‌کند. قسمت 1: Python خود را تقویت کنید "... این برنامه برای همه در پلتفرم Learn.epam.com در نسخه های روسی و انگلیسی در دسترس است.

 

این برنامه برای کودکان و نوجوانان 12-14 ساله طراحی شده است، اما کودکان بزرگتر نیز ممکن است علاقه مند شوند. کودکان خردسال تشویق می شوند که مطالب را با بزرگسالان مرور کنند.

 

یک دوره تعاملی با عناصر گیمیفیکیشن که توسط مربیان داوطلب با تجربه EPAM ایجاد شده است. هم برای شرکت‌کنندگان با تجربه «صفر» و هم برای کسانی که قبلاً Scratch * را یاد گرفته‌اند مناسب است. این برنامه از دو ماژول (آمادگی و پایه) تشکیل شده است. هر بخش شامل مجموعه ای از فیلم ها برای توضیح تئوری و نمایش عملی نوشتن کد چت بات، مجموعه ای از وظایف، تست ها است. بچه ها با تاریخچه زبان پایتون آشنا می شوند، بر اصول برنامه نویسی تسلط پیدا می کنند، مهارت های کدنویسی را به دست می آورند، نحوه کار در محیط Repl.it را یاد می گیرند آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان و همچنین یاد می گیرند که ربات های چت چیست و چرا تست تورینگ نیاز است.

 

– پایتون یک زبان برنامه نویسی قابل فهم و منطقی با نحو ساده و مختصر است. کودکان اصول اولیه را به سرعت یاد می گیرند و به آنها اجازه می دهد تا بر ایده ها و مفاهیم در علوم کامپیوتر تمرکز کنند. «چت بات در پایتون. نویسنده این برنامه، دیمیتری اورخوف، معمار راه حل داده در EPAM، می گوید قسمت 1 "می تواند شروع خوبی برای یادگیری برنامه نویسی از ابتدا باشد." – سعی کردم دوره ای بسازم که به زبان یا پلتفرم خاصی وابسته نباشد. مسائل به صورت کلی مطرح می شوند و تنها پس از آن در پایتون به آنها راه حل داده می شود. دانش‌آموزان کنجکاو با به کارگیری آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان دانش و منطق خود می‌توانند مشکلات مشابه را در یک زبان برنامه‌نویسی دیگر حل کنند.

 

 

 

پس از تکمیل آموزش، کودکان می توانند برنامه "Repeater Bot" خود را ایجاد کنند و بخشی از یک جامعه همسالان شوند که در آن ایرانیان سایبر می توانند دانش و پروژه ها را مبادله کنند، ارتباط برقرار کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

 

«چت بات در پایتون. بخش 1: تقویت پایتون شما "اولین دوره از یک سری دوره های برنامه ریزی شده است. در آینده نزدیک EPAM برنامه ای را برای سطح بعدی آموزش منتشر خواهد کرد. کدنویسی و برنامه نویسی زمینه های کلیدی رشد در سال 2020 هستند و انتظار می رود با ظهور فناوری های جدید بیشتر گسترش یابد.

 

کارفرمایان در تمام انواع صنایع به دنبال نامزدهایی با دانش در این زمینه ها هستند.

 

آن‌ها همچنین سرگرمی‌هایی هستند که می‌توانند فوق‌العاده خلاقانه و مفید آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان باشند، با موانع کم ورود. طیف وسیعی از دوره های ما هم برای حرفه ای های دیجیتال و هم برای علاقه مندان ارائه می شود.

 

آموزش کدنویسی و برنامه نویسی آنلاین

کدنویسی و برنامه نویسی به طور فزاینده ای در مدارس آموزش داده می شود، بنابراین کسانی که تحصیلات رسمی خود را به پایان رسانده اند ممکن است احساس کنند که برای همگام شدن با سرعت در حال تغییر در صنعت خود نیاز به مهارت دارند.

 

درک کد یا زبان های برنامه نویسی به مردم این امکان را می دهد که به طور کامل با آخرین فناوری آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان در صنعت بهترین زبان برنامه نویسی خود درگیر شوند و از آخرین روندها مطلع شوند.