سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برنامه نویسی کودکان

.MIT App Inventor

MIT App Inventor محصولی برنامه نویسی کودکان از Google است که یک پلت فرم برنامه نویسی و برنامه نویسی بی هنر اما دوستانه برای کودکان و کودکان است. با یادگیری زبان های برنامه نویسی می توانید از امکانات برنامه آنها استفاده کنید.

آنها طراحی دوره های خود را با گنجاندن تصاویر ساده، دکمه ها، عناصر متنی و گزینه های دیگر بسیار ساده می کنند. نه تنها بچه‌ها، بلکه همه افراد در سنین مختلف می‌توانند از این پلتفرم آنلاین استفاده کنند.

08.کد هیولا

Code Monster یک پلت فرم آنلاین برنامه نویسی رایگان، سریع و مناسب برای کودکان و کودکان است. این گزینه کدنویسی برنامه نویسی کودکان عالی، یادگیری کدنویسی با استفاده از کاراکتر هیولای آبی را پیشنهاد می کند.

این پلت فرم به دانش آموزان خود یک درس تعاملی، ارزیابی سوال و موارد دیگر ارائه می دهد. برای تکمیل درس هیولا، فرزندان شما می توانند به مراحل بعدی بروند.

09.mBlock

mBlock که به عنوان Makeblock نیز برنامه نویسی کودکان شناخته می شود، یک ابزار زبان برنامه نویسی یادگیری است که برای یادگیری کدنویسی برای کودکان و کودکان شما مناسب است. آنها زبان های برنامه نویسی متنی و مبتنی بر بلوک را به دانش آموزان خود ارائه می دهند.

با یادگیری کدنویسی از طریق این سایت برنامه نویسی، فرزندان شما می توانند انیمیشن، بازی، پروژه های تعاملی و غیره بسازند. فرزندان شما همچنین می توانند برنامه نویسی ربات را در این پلتفرم یاد بگیرند.

10. بلوکی

Blocky یک پلتفرم برنامه نویسی آنلاین است که سفر خود را با ماموریت بازی برای توسعه دهندگان فردا آغاز کرد. آنها به دانش آموزان خود خدمات برنامه نویسی بصری، سرگرم کننده و آموزشی را ارائه می دهند. اگر فرزندان یا فرزندان شما تجربه یا دانش قبلی در زمینه کدنویسی ندارند، بهترین بستر برای شماست. آنها بدون دانش قبلی از کامپیوتر و برنامه نویسی دوره های خود را طراحی می کنند.

این پلت فرم یادگیری آنلاین است که خدماتی را به زبان‌های برنامه‌نویسی مبتنی بر متن دانش‌آموزان کودکان خردسال خود ارائه می‌کند که بسیار متعارف هستند. آنها از مواد نوشتاری خود به عنوان جاوا اسکریپت استفاده می کنند. برنامه نویسی کودکان آنها همچنین بازی های مختلفی را برای کودکان و فرزندان خود برای یادگیری زبان های برنامه نویسی و کدنویسی ارائه می دهنددر زیر یک Ted Talk با برنامه‌نویس جذاب کلاس ششم توماس سوارز را ببینید

 نشان داده است که برنامه‌نویسی مهارتی است که می‌توان آن را در هر سنی یاد گرفت. با تعداد زیادی سایت، ربات‌های قابل برنامه‌ریزی و محصولات (و کتاب‌هایی) که به برنامه‌نویسی برای کودکان اختصاص داده شده است، هرگز زمان بهتری برای کدنویسی کلاس شما وجود نداشته است.

آمارهای یک نظرسنجی اخیر از ثبت نام فارغ التحصیلان و مدارک نشان می دهد که تنها 4.1 درصد از مدارک کارشناسی ارشد اعطا شده در ریاضیات و علوم کامپیوتر بوده است. این موضوع نگران کننده است زیرا بسیاری از حرفه های امروزی برنامه نویسی کودکان که سریع ترین رشد را دارند در رشته های مرتبط هستند. با توجه به این نیاز به برنامه نویسان که هر روز افزایش می یابد، در اینجا هفت سایت وجود دارد که بر برنامه نویسی برای کودکان تمرکز می کنند و جرقه برنامه نویسی را برای دانش آموزان شما تشویق می کنند، پرورش می دهند و روشن می کنند

به‌روزرسانی نوامبر 2020

در حالی که این گزینه ها عالی هستند، ما اخیراً یک بررسی عمیق و عملی از BitsBox انجام داده ایم. ما برنامه نویسی کودکان  نمی توانیم این ابزار یادگیری را به اندازه کافی توصیه کنیم - بررسی کنید که آزمایش کننده ما چه می گوید!

1. خراش