سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تکنولوژی برای کودکان و نوجوانان

 

TechnoKids و  iPad ها

با توجه به اینکه آموزش از راه دور COVID واقعیت ماست ، اطمینان حاصل کنید که دانشجویان شما می توانند وظایف خود را انجام دهند خالی از چالش نیست. برای آینده قابل پیش بینی یادگیری از راه دور ضروری است. ممکن است کدام وسیله دانشجویی در خانه در دسترس او باشد از کنترل شما خارج است. اگر دانش آموزان شما از TechnoKids و iPad استفاده می کنند ، هنوز هم می توانند تکالیف کتاب کار را حاشیه نویسی کرده و آنها را ارسال کنند. منابع TechnoKids را می توان با iPad استفاده کرد. برای مطالعه بیشتر در مورد عناوین TechnoKids برای استفاده در iPad ، به iPads و TechnoKids Projects مراجعه کنید.

 

همه ویرایشگرهای PDF یکسان نیستند. هنگام انتخاب یکی ، یک نکته مهم این است که باید یک سند PDF TechnoKids امن را باز و حاشیه نویسی کند. به طور معمول ، ما توصیه می کنیم تکنولوژی برای کودکان و نوجوانان از XODO و Kami برای تایپ کردن پاسخ ها در یک صفحه کار TechnoKids استفاده کنید. این برنامه ها هم برای کاربران دسک تاپ و هم برای کاربران Chromebook گزینه مناسبی است. با این حال ، XODO با TechnoKids و iPad ها به خوبی کار نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی من را در زیر بخوانید.

 

XODO PDF Reader & Annotator

XODO یک برنامه خارق العاده است. من امیدوار بودم که بتوانم با iPad کار کنم. با این حال ، با ناامیدی زیادی روبرو شدم.

 

اول ، فکر کردم می توانم Google Chrome را به iPad خود اضافه کنم و پسوند XODO را اضافه کنم دقیقاً همان کاری که کاربران دسک تاپ یا Chromebook می توانند انجام دهند. با این حال ، برنامه های افزودنی برای iPad در دسترس نیست. این کشف ناامیدکننده ای بود.

 

بعد ، فروشگاه App را بررسی کردم و PDF Reader & Annotator توسط Xodo را نصب کردم. من فهمیدم که می توانم یک فایل PDF TechnoKids را باز و علامت گذاری کنم ، اما این فایل باید تکنولوژی برای کودکان و نوجوانان My iPad ، از iCloud Drive یا OneDrive در دسترس باشد. به نظر نمی رسد Google Drive گزینه ای باشد. اگر دانش آموزان شما با Google Classroom کار می کنند یا تکالیف را از طریق Google Drive به اشتراک می گذارند ، XODO را محدود می کنید.

 

من که مایل به تسلیم کامل نیستم ، از xodo.com بازدید کردم و وارد سیستم شدم (ثبت نام رایگان). سپس تصمیم گرفتم سندی را از Google Drive خود بازیابی کنم. این منجر به خطای خرابی شبکه شد. من قادر به حل این مسئله نبودم.

 

به نظر من ، XODO گزینه مناسبی برای حاشیه نویسی اسناد PDF TechnoKids در iPad نبود. اگر با جابجایی پرونده ها در اطراف دستگاه و کار مستقیم با Google Drive خوب نیستید ، ممکن است برنامه همچنان کار کند. شاید به عنوان یک بزرگسال این کار عملی باشد ، اما برای یک دانش آموز متوسط ??K-8 ، یک گزینه آسان برای استفاده نیست.

 

Kami Hero Classroom Your Hero - توصیه می شود

Kami ویرایشگر PDF است که TechnoKids سالهاست که آن را توصیه می کند. این ابزار حاوی حاشیه نویسی است که تایپ پاسخ را در صفحه کار ساده می کند. برای کاربران دسک تاپ یا Chromebook ، Kami یک افزونه برای مرورگر Chrome دارد که به خوبی کار می کند. متأسفانه ، برنامه های افزودنی در iPad موجود نیست.

 

من نمی توانم کامی را در فروشگاه App پیدا کنم. بنابراین ، مرورگر خود را باز کردم و از kamiapp.com بازدید کردم و وارد سیستم شدم (ثبت نام رایگان). از آنجا توانستم روی OPEN FROM GOOGLE DRIVE ضربه بزنم. لازم بود دوباره وارد حساب Google خود شوم و به Kami اجازه دهم تا پرونده های من را بخواند. سپس می توانم به راحتی به پرونده های Google Drive خود دسترسی پیدا کنم و تکنیک PDF مورد نظر TechnoKids را باز کنم.

 

از Google Drive باز کنید

فایلی را انتخاب کنید که مستقیماً از Kami باز شود

با استفاده از برجسته کننده نشانه گذاری ، می توانم بر متن مهمی تأکید کنم که شاید لازم باشد بعداً دوباره به آن مراجعه کنم. می توانم جای خالی را پر کرده یا یادداشت های خود را با استفاده از ابزار Text Box یادداشت کنم. من حتی می توانم با استفاده از قلم خود از ابزار Drawing برای نوشتن در صفحه استفاده کنم. من قادر به انتقال این موارد به صفحه و یا حذف آنها با پاک کن بودم.

 

نمایش نشانه گذاری Kami

نمایش نشانه گذاری در انتساب PDF

ذخیره و به اشتراک گذاری با TechnoKids و iPads

وقتی کار من تمام شد ، توانستم تغییرات را مستقیماً از کامی در Google Drive ذخیره کنم. بخاطر داشته باشید که برای ادامه کار روی پرونده ، باید از Kami دوباره باز کنید. هنگامی که آماده ارسال کار خود هستید ، 2 گزینه دارید:

 

می توانید سند را در حساب Kami خود بارگذاری کنید و سپس با یک لینک به اشتراک بگذارید.

اگر از برنامه Google Drive استفاده می کنید ، می توانید بدون نیاز به باز کردن پرونده ، پرونده های خود را نمایش داده و به اشتراک بگذارید.