سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کدنویسی

 

همانطور که قصد دارید هفته آینده علوم رایانه (CSEdWeek ) را در کلاسهای درس ترکیبی یا از راه دور خود جشن بگیرید ، این منابع آموزشی عالی (و 100? رایگان) را برای ایجاد تجربه یادگیری که همه به یاد می آورند ، بررسی کنید.

فراخوان سالانه اقدام به الهام بخشیدن به دانشجویان K-12 برای یادگیری علوم رایانه ، حمایت از عدالت در آموزش علوم رایانه و تجلیل از سهم دانشجویان ، معلمان و شرکا در این زمینه ، موضوع مهمی در این سال دارد: تاباندن چراغ در مورد اینکه چگونه علوم کامپیوتر می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای عدالت اجتماعی عمل کند.

CoderZ مأموریت دارد تا عشق مادام العمر به کد نویسی و رباتیک را تقویت کند و اطمینان حاصل کند که هر کودکی ، فارغ از سابقه یا تخصص ، منابع مورد نیاز برای موفقیت را دارد. ما این کار را از طریق تعهد خود برای دسترسی عادلانه ، آسان و انعطاف پذیر به دوره های STEM از طریق کمک های مختلف ، مسابقات و مشارکت با مدارس Title I انجام می دهیم.

برای کمک به مربیان بیشتر ، دانش آموزان خود را در هنگام ایجاد هیجان پایدار برای CS و STEM ، الهام می دهند ، ما این منابع رایگان (و آسان) را به اشتراک می گذاریم:

در 7 دسامبر ، ساعت 13 به CSEdWeek Kickoff بپیوندید. ET - تنظیم مستقیم از طریق Facebook یا YouTube.

برای یادگیری نحوه استفاده آمازون از رباتیک برای تحویل میلیون ها بسته در سراسر جهان ، در یک دوره 3 ساعته رایگان ثبت نام کنید. دانش آموزان رمزگذاری ربات هرکول را یاد می گیرند. شروع کار آسان است امروز با ایجاد کلاس رایگان خود شروع کنید! چالش رباتیک سایبر آمازون را که توسط CoderZ طراحی شده است جستجو کنید.

{Webinar رایگان} CS برای همیشه: فراتر از ساعت کد در 7 دسامبر ، ساعت 7 بعد از ظهر. ET - در اینجا ثبت نام کنید.

کاربران CoderZ می توانند در طول CS Ed Week یک فعالیت سرگرم کننده و خلاقانه ایجاد کنند:

CoderZ Adventure - یک فعالیت سرگرم کننده با Sketch it ایجاد کنید - تمام مهارت هایی را که تاکنون آموخته اند تمرین کنید: رانندگی به جلو و عقب ، زاویه ها و پیچ های صاف.

 Cyber ??Robotics101 - دانش آموزان شما چه اشکال خلاقانه ای را می توانند برنامه ریزی کرده و سپس از بین ببرند؟ برای افزودن به سرگرمی بیشتر ، یک مسابقه مدرسه را اجرا کنید (پیش نمایش چالش دومینو را در YouTube تماشا کنید).

رباتیک سایبر 102 - دودلینگ با فاصله - A در STEAM - به دانشجویان اجازه دهید ربات را برای ترسیم خلاقیت خود برنامه ریزی کنند.