سفارش تبلیغ
صبا ویژن

رایانه فرزندان

برای چه نوع رایانه ای باید برای فرزندم سرمایه گذاری کنم؟

این تصمیم به آنچه فرزند شما علاقه مند است ، بودجه شما و نوع رویکرد شما بستگی دارد.

بسیاری از دوره های کدنویسی آنلاین مانند Code.org و Khan Academy مبتنی بر وب هستند و فقط به اتصال اینترنت پرسرعت نیاز دارند.

دوره های مبتنی بر وب به کامپیوترهایی با قدرت پردازش زیاد احتیاج ندارند و معمولاً تقریباً با هر رایانه دیگری که در 4-5 سال گذشته تولید شده باشد ، از جمله گزینه هایی مانند Google Chromebook اجرا می شوند.

ارائه دهندگان دوره های آموزشی با ابزار برنامه نویسی واقعی به رایانه Mac یا PC با 4 گیگابایت RAM توصیه شده و اتصال به اینترنت پرسرعت نیاز دارند. مزیت این است که کودک شما یاد می گیرد چگونه با استفاده از همان ابزار درجه حرفه ای و زبان های برنامه نویسی واقعی که توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری در سراسر جهان استفاده می شود ، کد نویسی کند.

در مقطعی از سفر علوم کامپیوتر فرزندتان ، به احتمال زیاد به زمانی می رسید که وی تمایل زیادی به استفاده از محیط های واقعی برنامه نویسی و ابزارهای حرفه ای دارد.

برخی از خانواده ها از همان ابتدا تصمیم به انجام این کار می گیرند ، در حالی که برخی دیگر از ابزارهای وب مبتنی برای شروع استفاده می کنند و بعداً به ابزارهای درجه حرفه ای منتقل می شوند. ما دریافته ایم که بچه ها هنگام استفاده از این ابزار اعتماد به نفس زیادی ایجاد می کنند. در حقیقت ، هنگامی که با راهنمایی مشخص آموزش داده می شود ، دانش آموزان در سن 7 سالگی می توانند از آنها استفاده کنند.

ما در مورد رایانه های رایانه ای نسبتاً اگنوستیک هستیم و به شما پیشنهاد می کنیم که الزامات سخت افزاری دوره را دنبال کنید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم که مرور رایانه را در مورد منابع معتبری مانند CNET یا PCMagazine بخوانید.

در نتیجه…

 محبوبیت کدنویسی برای کودکان رو به افزایش است ، زیرا بسیاری از خانواده ها رایانه را سواد جدیدی می دانند که به اندازه ریاضیات و علوم در بازار کار فردا اهمیت خواهد داشت. رویکردهای زیادی برای انتخاب دوره های مناسب برای دانشجویان K-12 وجود دارد و مطمئناً هیچ راه حل "متناسب با همه" وجود ندارد.

مهمترین توصیه ای که می توانیم ارائه دهیم سرگرمی برنامه نویسی است.

کدنویسی برای کودکان نیازی به کسل کننده نیست. بله ، این صبر و استقامت می طلبد ، اما اگر بچه ها بدانند که بازپرداخت پروژه ، بازی یا برنامه ای است که به آن علاقه دارند ، کار خود را انجام می دهند.

اگر به روش غلط آموزش داده شود ، کدگذاری برای کودکان می تواند یک کلاس تایپ خسته کننده یا حتی بدتر از آن باشد که یک کلمه ریاضی 50 مرحله ای باشد.

اگر خوب انتخاب کنید ، به فرزندان خود مهارت جدیدی خواهید بخشید که هم سرگرم کننده و هم آکادمیک باشد و از دیدن تأثیرات مثبتی که روی دانشگاهیان و اعتماد به نفس آنها دارد ، متعجب شوید.