سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برنامه های افزودنی برنامه نویسی

 

Google برای آموزش

این یک زبان برنامه نویسی بصری است که از یک سری بلوک تشکیل شده است که باید با هم ترکیب شوند. به این ترتیب و بدون داشتن دانش قبلی ، دانش آموزان فقط بر منطق متمرکز می شوند ، زیرا این امر در مورد آنها است که کشف می کنند چگونه دستوراتی را به دست می آورند که اشکال مختلف را بدست می آورند: قطعات پازل ، نقاط روی نقشه یا پرواز پرنده ، و غیره   .

 

 

زمین های بازی Swift

برنامه زمین بازی سریع برای آموزش

شرکت اپل ، توسعه دهنده دستگاه های تلفن همراه مانند iPad یا iPhone ، مدت زمان طولانی است که برنامه خود را برای یادگیری برنامه در حال توسعه است: Swift Playgrounds در سال 2016 به عنوان یک گزینه دلپذیر هنگام معرفی جوان و پیر به Swift راه اندازی شد زبان ، مورد استفاده برای ایجاد برنامه ها برای سیستم iOS. این دارای چندین آموزش و راهنما برای یادگیری برنامه نویسی از ابتدا به روشی ساده ، شهودی و همچنین جذاب از طریق بازی است.

Codebug

علاوه بر یک اسباب بازی کوچک (یکی از جالب ترین برنامه های افزودنی برنامه نویسی) ، Codebug همچنین یک بستر بسیار کامل برای یادگیری برنامه نویسی است. یکی از مزایای آن امکان اجازه برنامه نویسی بلوک یا متن ، از طریق زبان های Python یا JavaScript و همه آنها از طریق مرورگر و بدون نیاز به نصب چیز دیگری است. این بخش ویژه ای با آموزش ها و چالش ها برای یادگیری برنامه ریزی دارد و اتفاقاً خلاقیت های مختلفی ایجاد می کند که مطمئناً علاقه بزرگ و بزرگ را به خود جلب می کند.

Minecraft Code Builder

از زمان راه اندازی نسخه آموزشی مایکروسافت مدت ها است شرط می بندد تا Minecraft را به دنیای آموزشی بیاورد. این شرط بندی حتی پس از راه اندازی Code Builder برای Minecraft ، توسعه یافته بازی ویدیویی که به شما امکان می دهد از طریق محیط های مختلف مانند ScratchX یا Tykner برنامه نویسی شود ، حتی بهتر است. در اصل ، از امکانات ارائه شده توسط ابزارهای برنامه نویسی ، مانند اتوماسیون ، برای اصلاح دنیای مجازی موجود در Minecraft استفاده کرده و آن را به روشی آسان و ساده مطابق میل خود تنظیم کنید.

 

https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/