سفارش تبلیغ
صبا ویژن

Codecademy برای یادگیری برنامه نویسی

یک بستر تا حدودی ناشناخته در زمینه آموزشی ، اما با تجربه زیادی در حرفه ای ترین بخشهای برنامه نویسی. Treehouse به دنیای آنلاین روی می آورد تا به ما بیاموزد تا از طریق دوره های مختلفی که به طور مداوم به روز می شوند و همچنین با کتابخانه کاملی از فیلم ها برنامه نویسی کنیم که هر عنصر برنامه نویسی را گام به گام توضیح می دهد. این شامل راهنماهایی برای یادگیری نحوه ایجاد و طراحی یک صفحه وب ، یادگیری زبانهای عمومی یا عمومی برای برنامه ریزی برنامه های خود برای تلفن همراه و رایانه لوحی است. این یک سرویس اشتراک ماهانه است اما یک هفته رایگان ارائه می دهد بنابراین می توانید آن را کاملاً آزمایش کنید.

 

کدبرایت

Coderbyte بستری برای یادگیری زبان های مختلف برنامه نویسی (جاوا اسکریپت ، پایتون ، روبی و دیگران) است و علاوه بر این ، شامل چالش های برنامه نویسی و متنوع ترین است. آنها نه تنها به دنبال یادگیری برنامه ریزی به روشی سرگرم کننده (که از "چالش ها" چنین چیزی را دوست ندارد) ، بلکه همچنین برای رسیدگی به سایر مسائل فنی و همچنین سایر کنجکاوی ها هستند. برای تقویت مفاهیم یا یادگیری زبانهای جدید ایده آل است.

 

Codecademy

Codecademy برای یادگیری برنامه نویسی

این یکی از پلتفرم های عالی است ، Codecademy به شما امکان می دهد برنامه ریزی تعاملی را بیاموزید. این یک سری مشکلات را پیشنهاد می کند که ما باید از طریق برنامه نویسی ، نوشتن کد مستقیم در مرورگر ، آنها را حل کنیم. این وب سایت خواهد بود که تأیید می کند خوب است ، یا اگر چیزی وجود دارد که ما باید قبل از ادامه آن را اصلاح کنیم. آنها زبان های خاصی (PHP ، Python ، Ruby) یا بسته هایی با چندین زبان مرتبط به هم ارائه می دهند.

 

Code.org

آموزش Minecraft - Code.org

اگر می خواهید شروع کنید ، Code.org باید یکی از اولین مکانهای بازدید باشد. آموزشهایی برای شروع برنامه نویسی که توسط این سازمان غیر انتفاعی تبلیغ می شود - و با موفقیت و تحرک فراوان ، مثلاً با "ساعت کد". از اولین گام ها در دنیای برنامه نویسی با آموزش های هدایت شده و بسیار ساده ، تا اولین ساخت و سازها و جزئیات که تا حدودی پیچیده تر هستند و مطالب زیادی هم برای والدین و معلمان و هم برای بچه های کوچکتر از سن وجود دارد. هفت

 

 

خراشیدن

برای یادگیری رمزگذاری خراش دهید

Scratch احتمالاً بهترین ابزار شناخته شده از همه مواردی است که ما در اینجا به آن اشاره می کنیم و تأثیر آن بر دنیای آموزشی بسیار چشمگیر است. وب سایت آن نه یک آموزش یا راهنما برای دنبال کردن گام به گام بلکه یک برنامه کامل است که امکانات آن تقریباً بی پایان است. به نفع آن جامعه عظیمی است که پیشنهاد محتوا و همچنین کمک رسمی با منابع برای انواع مختلف را می دهد. اگر حتی مطالب بیشتری می خواهید ، جمعه ها پروژه های Scratch ما را امتحان کنید ، جایی که ما ایده ها و پیشنهادات مختلفی را برای استفاده از این نرم افزار ترکیب می کنیم.

 

https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/