سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان

این یک نوع آموزش بسیار خاص است. با هجوم گسترده مهاجران کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  به ایالات متحده ، بازار عظیمی برای افرادی که انگلیسی صحبت می کنند وجود دارد. این امر به ویژه در مورد کودکان مهاجر صادق است.

 

می توانید این سرویس را مستقیماً به مشتریان ارائه دهید ، یا می توانید به وب سایتی مانند SameSpeak بپیوندید. می توانید در هر جلسه 30 دقیقه ای 10 دلار در سایت درآمد کسب کنید.

6. مهارت های رایانه و اینترنت خود را بفروشید

نوجوانان اغلب بیشتر از بزرگسالان به کامپیوتر و اینترنت مسلط هستند. اگر مهارت های خاصی دارید ، ممکن است بتوانید آنها را به مشتریان پولی بفروشید. این می تواند به سادگی کمک به افراد در مدیریت رایانه یا بارگیری برنامه ها باشد. بسیاری از بزرگسالان حاضرند برای انجام این خدمات برای افراد دیگر پول بپردازند.

 

این روش قدیمی خرید کم ، فروش بالا است. اگر معامله ای انجام داده اید  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان ، می تواند راهی برای سودآوری منظم باشد. روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. به عنوان مثال ، خرید لباس های ملایم در فروشگاه های گاراژ و صرفه جویی ، و فروش آنها در فروشگاه های محموله. شما می توانید هر چیزی را که فکر می کنید از همان منابع خریداری کنید ، سپس آن را در Craigslist و eBay بفروشید.

 

8. حیوان خانگی نشسته

مردم به طور معمول به بزرگسالان پول می دهند تا هنگام تعطیلات از حیوانات خانگی خود مراقبت کنند. اما ممکن است بتوانید با تخفیف کمی کمتر از قیمت جاری بزرگسالان ، کتاب تجاری خود را ایجاد کنید. شما می توانید با تبلیغات در محله خود و محله های اطراف مشتری پیدا کنید. شما باید حیوانات  iranian cyber  خانگی را دوست داشته باشید و کار معمولاً معمولی است.

 

9. راه رفتن سگ

این یک تفاوت در نشستن حیوان خانگی است ، اما تمایل بیشتری دارد. این به این دلیل است که یک سگ باید هر روز و اغلب چندین بار پیاده روی شود. و در حالی که مردم تمام روز کار می کنند ، ممکن است به کسی احتیاج داشته باشند که سگ های خود را پیاده کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  روی کند. شما می توانید با قدم زدن در سگ های بسیاری از مشتریان درآمد ثابتی داشته باشید. از آنجا که می توانید این کار را در محله خود انجام دهید ، حتی به ماشین نیز احتیاج نخواهید داشت.

 

10. فروش آماده سازی گاراژ

تقریباً همه خانه ها دیر یا زود یک گاراژ می فروشند. این فروش گاراژ نیست که تمام کارها را شامل می شود. آماده سازی است. اقلام باید از انبار خارج شوند ، تمیز شوند ، قیمت گذاری شده و برای فروش گذاشته شوند. این یک فرآیند زمان بر است ، به طوری که هر راننده دلخواه از او کمک می خواهد.  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان خدمات خود را به صورت داوطلبانه در محله خود انجام دهید ، به ویژه در بهار و پاییز که فروش گاراژها بیشتر است. 

 

11. نظرسنجی های آنلاین انجام دهید

این فرصتی نیست که من از آن بسیار هیجان زده باشم ، زیرا اکثر سایت ها پاداش می دهند ، نه پول نقد. اما اگر پرداخت پاداش برای شما خوب است ، می توانید سایت هایی مانند MySurvey.com ، PaidViewpoint و SurveyConsensus را امتحان کنید. آنها درمورد موضوعات کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  مربوط به جوانان نظرسنجی می کنند و برای شرکت در آن باید حداقل 13 یا 14 سال سن داشته باشید.