سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان1

. جلسه موسیقی

آیا با یک ساز موسیقی ، به ویژه با سازهایی  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان که به هنرمندان مجری کمک می کند ، مهارت خاصی دارید؟ اگر می توانید ، ممکن است بتوانید به عنوان نوازنده جلسه کار کنید. اینها افرادی هستند که در یک گروه موسیقی بازی می کنند ، اما لزوماً بخشی از گروه نیستند. به صورت مجلسی حقوق می گیرید.

 

13. مشاور اردوگاه

اینها معمولاً ترتیبات موقتی هستند ، اغلب در ماه های تابستان. شما  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان به طور کلی با کودکان کوچکتر کار می کنید. جایی بین کار مستقل و شغل سنتی شناور است. ممکن است ساعاتی را تعیین کرده باشید ، اما انعطاف پذیری زیادی در نحوه انجام کار وجود دارد.

 

14. یاور مامان

این می تواند برای مادر جدید یا با چند فرزند خردسال خدمات خوشامدگویی باشد. این موضوع کمتر در مورد نگهداری از کودک (هر چند که این می تواند یکی از نتایج احتمالی باشد) و بیشتر ارائه خدمات است. ممکن است مامان از شما بخواهد خدمات خاصی را تهیه کنید ، مانند تهیه غذا ، سازماندهی لباس های شسته شده یا تغذیه کودکان بسیار کوچک. ترتیب می تواند موقت یا دائمی باشد.

 

15. در Etsy صنایع دستی بسازید و بفروشید

اگر مهارت ساخت صنایع دستی دارید  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان ، می توانید با فروش آنها ایرانیان ساببر  در Etsy درآمد بیشتری کسب کنید. این وب سایت مختص کسانی است که صنایع دستی می سازند و می فروشند.

 

16. استخر نجات غریق

این معمولاً یک فرصت فصلی است. اما اگر دوست دارید در استخر باشید و آموزش نجات غریق داشته باشید ، قطعاً این راهی برای جمع آوری پول نقد در ماه های تابستان است.

 

17. نگهبان اسکی

اگرچه بیشتر پیست های اسکیت داخل خانه هستند ، اما این یک فرصت زمستانی است کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان . اگر یک اسکیت باز بالاتر از حد متوسط ??هستید ، می توانید واجد شرایط شوید.

 

اگر می توانید نجات غریق را نیز انتخاب کنید ، این می تواند یک بازی خوب باشد. شما می توانید در ماه های زمستان یک اسکی بازی ، و در تابستان یک نجات غریق باشید.

18. کار در شهربازی

پارکهای تفریحی اغلب ترجیح می دهند نوجوانان را استخدام کنند. کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  این به این دلیل است که شما به طور طبیعی با مشتریان معمولی که عمدتا نوجوان هستند هماهنگ می شوید. موارد اضافی خوبی نیز وجود دارد ، زیرا برخی از پارک ها بلیط های فصل را ارائه می دهند.