آموزش برنامه نویسی نوجوانان

یک زبان خاص ، اما با بسیاری از سرگرمی های پشت سر آن   . Rubymonk بستری برای یادگیری روبی است ، یکی از زبانهای پرکاربرد در جهان امروز. آنها سه سطح را ایجاد می کنند که از دشواری کمتر به مشکل بیشتری می رسند و بسیاری از چالش ها و مشکلات باید مستقیماً در مرورگر حل شوند. یکی دیگر از مزایای آن کاملا مهارت آموزش برنامه نویسی نوجوانان رایگان بودن آن است که می توانیم در آن درس های بیشمار و بدون عقب ماندگی های مالی بزرگ بیاموزیم.

Codeavengers

انتقام جویان کد

گیمیفیکیشن بیشتر از دست Code Avengers ، یک پلت فرم نسبت به سایرین اما با پتانسیل بسیار زیاد کاهش یافته است. این کتاب دارای آموزشهای مربوط به زبانها (جاوا اسکریپت ، HTML / CSS) و سپس در مورد دسته بندی های برنامه نویسی است ، مانند نحوه ایجاد بازی های ویدیویی ، صفحات وب یا انواع دیگر برنامه ها. آنها ادعا می کنند که بیش از 200 ساعت دوره و کد دارند. خصوصاً جالب توجه ، امکاناتی برای خانواده ها و مدارس با هدف کار با گروه هایی از دانش آموزان است.

 

Codecombat

codecombat-ss

بازی ای را تصور کنید که در آن یک شخصیت را مدیریت می کنید و برای به دست آوردن اسلحه ، زره پوش و سایر موارد ، باید مراحل ... حل چالش های برنامه نویسی را پشت سر بگذارید. این Codecombat است ، که با دوز خوبی از گیمیفیکیشن ، یادگیری برنامه نویسی را به روشی ساده و جذاب پیشنهاد می کند. ایرانیان سایبر با چندین زبان موجود (پایتون ، جاوا اسکریپت ، لوآ و ...) بیشتر از یک آموزش بازی ویدیویی دارد ، اما بسیار خوب کار می کند.

 

برنامه نویس

برنامه نویس برنامه نویسی را یاد بگیرید

دوره ها ، چالش ها و پروژه ها در Programmr ، یک بستر چند رشته ای با انواع بسیار متنوعی از زبانهای موجود برای کشف. آنها تضمین می کنند که هر دوره بیش از 100 مثال و تمرین دارد که ما باید آنها را برای یادگیری و پیشرفت در سطح بعدی تکمیل کنیم ، همه از طریق یک ویرایشگر کد بسیار کامل ، جذاب و بصری.

 

ابی را برای یادگیری کدگذاری کد کنید

«تمرین ، تمرین و تمرین!» نحوه ارایه Code Abbey است ، «ابی» برای یادگیری برنامه ریزی بر اساس حل چالش ها ، که از کمتر به بیشتر می رود. ما با اضافه کردن دو عدد شروع خواهیم کرد و با انواع مختلفی از ده زبان موجود مانند پایتون ، C ، جاوا یا PHP و بسیاری دیگر ، کار را به پایان خواهیم رساند. چیزی به برنامه نویسی کودکان سبک پروژه اویلر اما چالش ها و پیشنهادهای دیگر برای یادگیری برنامه ریزی.

 

https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/