سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برنامه نویسی کودکان

من شب گذشته حدود 2 ساعت را برنامه نویسی کودکان صرف بازی با یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Scratch کردم که برای کودکان طراحی شده بود. شما برنامه هایی را از بلوک های ساختاری منطقی جمع می کنید که می توانید آنها را از یک پالت برنامه نویسی بکشید. همچنین یک "مرحله" وجود دارد که روحانی که شما در حال برنامه ریزی هستید می توانند در آن حرکت کنند. در مدت زمان حدود 10 دقیقه ، یک کودک درخشان می تواند یک برنامه کاربردی را اجرا و اجرا کند. کمی برنامه نویسی کودکان به یاد آرم می افتد ، اما صادقانه بگویم ، این خیلی بهتر است.

 

Scratch ابزاری فوق العاده قدرتمند برای آموزش است اما جالبترین چیز در مورد آن نیست. جالبترین چیز مطلق این است که طراحان به اشتراک گذاری برنامه ها با سایر کاربران در وب سایت را به طرز باورنکردنی آسان کرده اند. کودکان می توانند (به عنوان برنامه نویسی کودکان برنامه های جاوا) برنامه هایی را که بچه های دیگر نوشته اند ، پیش نمایش کرده و سپس کد آن برنامه ها را بارگیری و تغییر دهند. آن را به عنوان منبع ساز مجموعه قبل از نوجوان در نظر بگیرید. محیط برنامه نویسی به خودی خود جالب است ، اما سهولت در اشتراک گذاری کد و فرض پیش فرض که بچه ها می خواهند کد خود را به اشتراک بگذارند انقلابی است.

 

آنها حتی برنامه هایی برای یک صفحه حسگر سخت افزاری در نظر گرفته اند که می توان مستقیماً از پنجره خراش به آن دسترسی داشت. در حال حاضر نسخه های Mac و Windows و نسخه Linux در دست کار است. من امیدوارم که توسعه دهندگان بتوانند متقاعد شوند که کد را برای برنامه برنامه نویسی کودکان  خود منتشر کنند!

 

بازی با خراش بسیار سرگرم کننده است. و بچه های من ایرانیان سایبر  یک ابزار بسیار جالب برای یادگیری برنامه نویسی اساسی دارند.

دلایل زیادی وجود دارد که شما به دنبال منابع کدگذاری برای کودکان هستید. در حال حاضر برنامه نویسی کودکان ، کدگذاری یک کار پایدار در دنیای ناپایدار است.

 

در حالی که اکثر والدین امیدوارند فرزندشان به جای هکر حساب توییتر ، به استیو جابز تبدیل شود ، اما اگر فرزندشان فقط در یک راه مطمئن برنامه نویسی کودکان برای کسب درآمد تصمیم بگیرد خوشحال خواهند شد.

 

تعدادی از برنامه ها و وب سایت ها برای کمک به فرزند شما در شروع یک برنامه نویسی کودکان و بچه ها  سرگرمی مادام العمر یا شغل جدید در دسترس است ، بنابراین ما قصد داریم هفت مورد از بهترین منابع آنلاین را برای شروع کار کودک با کدگذاری و کمک به شما بررسی کنیم. آنها علاقه جوان خود را برای برنامه نویسی کودکان همه موارد مربوط به مهندسی نرم افزار - و فقط به موقع برای بازگشت به مدرسه - پرورش می دهند.