سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کدنویسی کودکان

طبق وب سایت ، ماموریت Scratch  این است که به جوانان کدنویسی کودکان کمک کند یاد بگیرند "خلاقانه فکر کنند ، به طور  برنامه نویسی کودکان سیستماتیک تعقل کنند و به طور مشترک کار کنند."

 

کاربران می توانند پروژه هایی را با استفاده از رابط کاربری ایجاد کنند که به سه بخش تقسیم کدنویسی کودکان شده است: منطقه مرحله ، پالت بلوک و منطقه کدگذاری. از خراش می توان برای ایجاد بازی ها ، انیمیشن ها ، متن ، داستان ها ، موسیقی و موارد دیگر استفاده کرد.

 

Scratch در میان مدارس ، موزه ها ، کتابخانه ها ، مراکز اجتماعی و کاربران خانگی محبوب است. محدوده سنی برنامه نویسی کودکان اولیه Scratch 8 تا 16 سال است ، اما ماژول هایی وجود دارد که معلمان و والدین می توانند از آنها برای یادگیری برنامه نویسی نیز استفاده کنند.

 

2. ساخت

بازی ها را بسازید و سپس با ساختاری که یک بستر  ایرانیان سایبر توسعه بازی مبتنی بر رویداد است ، آنها را به صورت آنلاین بازاریابی کنید.

 

با استفاده از HTML5 ، ساخت به دانش آموزان امکان می دهد بازی های 2 بعدی بسازند که از RPG گرفته تا کلیک کننده های مبتنی بر ماجراجویی برنامه نویسی کودکان متغیر است. در این وب سایت بازی های ساخته شده توسط تیم های بزرگ بودجه ای از Netflix و Cartoonبرنامه نویسی کودکان  در کنار بازی های ساخته شده توسط خالقان فروتن فرد وجود دارد.

 

ساخت 3 در ویندوز ، مک ، لینوکس ، Chromebook و دستگاه های تلفن همراه قابل اجرا است. برای بهترین ایده ها ، بهترین Chromebook های دانشجویی ما را بررسی کنید.

 

آموزش های زیادی در وب سایت وجود دارد که مراحل ایجاد بازی را با HTML5 خراب می کند. ساخت بازی با ساخت 3 دارای هزینه ماهانه برنامه نویسی کودکان یا سالانه است ، اما وب سایت دارای منابع آموزشی بسیاری است که هر کسی می تواند آنها را به صورت رایگان بارگیری کند.

 

3. وحدت

با شروع کار با یک موتور پرقدرت که توسط توسعه دهندگان در دنیای واقعی استفاده برنامه نویسی کودک و بچه  می شود ، به کودک خود کمک کنید تا وارد حرفه خود شود. Unity به دانش آموزان کمک می کند تا با طراحی بصری سه بعدی و کدگذاری متن بر اساس زبان برنامه نویسی C # تجربه کسب کنند. دانش آموزان با تمام جنبه های سطح زمین کدگذاری شی گرا برنامه نویسی کودکان می شوند.