سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان1

کالج محلی برگن همچنان به اخلاقیات مراقبت از دانشجویان، اساتید و کارکنان خود افتخار می کند و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان  از کسانی که مایل به پیوستن به جامعه متخصصانی هستند که برای موفقیت دانش آموز اختصاص داده شده اند، درخواست می کند.

 

دپارتمان منابع انسانی متعهد به جذب و حفظ نیروی کار بسیار واجد شرایط برای حمایت از ماموریت کالج در ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بالا، مرتبط و متنوع برای رشد فکری، فرهنگی و شخصی همه اعضای جامعه ما است. بهترین کلاس ها و اردوهای برنامه نویسی برای کودکان در نیویورک

در دنیای تکنولوژی محور ما، یادگیری نحوه کدنویسی یک مهارت ارزشمند است. اما بچه‌هایی که کدنویسی می‌کنند، واقعاً اینطور به آن نگاه نمی‌کنند - آنها فقط فکر می‌کنند که طراحی بازی‌های ویدیویی، ایجاد وب‌سایت‌ها و حرکت دادن روبات‌ها بسیار سرگرم‌کننده است، و این دقیقاً همان چیزی است که این کلاس‌های کدنویسی برای بچه‌ها در نیویورک آموزش می‌دهند. اگر کودکی علاقه مند به موضوعات STEM دارید که قبلاً لیست وب آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان سایت های ما را که به بچه ها نحوه کدنویسی را آموزش می دهند را بررسی کرده است، آنها را در یکی از این کلاس های کدنویسی محلی ثبت نام کنید.

 

ما 12 کلاس برنامه نویسی و اردو در شهر نیویورک پیدا کرده ایم، جایی که بچه ها می توانند اسکرچ یا زبان برنامه نویسی کامپیوتر دیگری را یاد بگیرند. می‌توانید سرگرمی‌های فنی بیشتری را برای بچه‌ها در راهنمای Geek ما پیدا کنید، و حتماً راهنمای ما را برای بهترین کلاس‌ها و فعالیت‌های کودکان در نیویورک برای غنی‌تر کردن کلاس‌های بعد از مدرسه بررسی کنید.

 

در خبرنامه های ما مشترک شوید تا داستان هایی مانند این را مستقیماً آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید.

 

در حالی که کلاس های برنامه نویسی حضوری به آرامی در حال بازگشت هستند، این مهارت های کامپیوتری در واقع بهترین چیز برای یادگیری آنلاین هستند، بنابراین ما برخی از گزینه های مجازی را نیز در نظر گرفته ایم. همه برنامه‌های حضوری فهرست‌شده برای مقابله با کووید وجدان هستند و پوشیدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی را شامل می‌شوند.

 

جدیدترین ویدیوهای ما

کلاس های برنامه نویسی حضوری برای کودکان در نیویورک

فضای کدگذاری - سمت شرقی بالا و شیب پارک

خیابان 83 شرقی 201، منهتن

461 6th Street، بروکلین

کودکان 6 سال به بالا می توانند کدنویسی مبتدی، اسکرچ، جاوا اسکریپت و ایرانیان سایبر HTML را در هر دو مکان بیاموزند. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان شعبه منهتن همچنین برخی از کلاس‌های کدنویسی فقط برای دختران را، علاوه بر کرایه‌های پولی، ارائه می‌دهد.

 

مطالب مرتبط: مدرسه خانگی و منابع آموزشی آنلاین برای خانواده ها

 

نوجوان در Dazzling Disoveries ربات می سازد

نوجوانان در مورد رباتیک در Dazzling Discoveries یاد می گیرند. عکس از اکتشافات خیره کننده.

 

اکتشافات خیره کننده - سمت غربی بالا

خیابان کلمبوس 971 در نزدیکی خیابان 108

Skill Mill NYC، خیابان آمستردام 949

برنامه نوجوانان Dazzling Discoveries در Skill Mill NYC ارائه می شود و شامل برنامه نویسی، آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان طراحی بازی، رباتیک، Micro:bits، طراحی دیجیتال و پرینت سه بعدی برای سنین 9 سال و بالاتر است. مهندسی، علم و چاپ سه بعدی برای سنین 5 تا 9 سال در محل Dazzling Discoveries انجام می شود. DD از پروتکل های مدرسه نیویورک برای COVID پیروی می کند و همه کارکنان واکسینه شده اند. ماسک زدن در داخل خانه الزامی است.

 

آکادمی وکسل - کوبل هیل

خیابان آتلانتیک 134

برنامه نویسی Voxel Academy شامل اردوی تابستانی، بعد از مدرسه و گزینه های مجازی است. بچه‌ها طراحی بازی‌های ویدیویی، کدنویسی با Minecraft، چاپ سه‌بعدی، و بسیاری دیگر از موضوعات فناوری مرتبط با آینده را می‌آموزند که اغلب در دوره‌های AP یا سطح کالج شناخته می‌شوند. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان دروس مجازی نیز بهترین زبان برنامه نویسی ارائه می شود.